• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret106200
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Doğu ilçelerinde hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Ekipler, Finike’ye bağlı Günçalı (Ernez) ve Kaş’a bağlı Doğantaş mahallesinin grup yolların da bakım, onarım çalışması yapıyor.
Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Finike Günçalı (Ernez) mahallesi ve Kaş Doğantaş mahallelerini birbirine bağlayan grup yollarının asfalt hazırlık çalışmaları yapılıyor. Ekipler, tehlike arz eden dar virajları genişletiyor. Yağmur sularının akışının doğal bir şekilde gerçekleşmesi ve yola zarar vermemesi için belirli noktalara beton büz yerleştiriyor. Yolun bakım onarımı tamamlandıktan sonra filler denilen dolgu malzemesi ile yol düzleştirilip sıkıştırılarak asfalt öncesi son halini alacak.
YOLUNUZ HAYIRLI OLSUN
Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Günçalı (Ernez) mahalle Muhtarı Niyazi Başaran ve Kaş Doğantaş mahalle muhtarı Ali Karataş ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi. İlçeler Koordinatörü Akdemir, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in talimatları doğrultusunda yol bakım-onarım ve asfalt çalışması yapıyoruz. Çalışması yapılan bu asfalt yollar, mahallelerimize hizmet verecek. Halkımıza yollarının şimdiden hayırlı olmasını diliyorum ”dedi.
MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR
Günçalı (Ernez) Mahalle Muhtarı Niyazi Başaran ve Doğantaş Mahalle Muhtarı Ali Karataş yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e bölge halkı adına teşekkür etti.1017 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47