• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13268.1652
Euro9.67099.7097
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret118413
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİ ÇANAKKALE'DE...

Elmalı Belediyesi tarafından lise son sınıf öğrencilerine yönelik bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Çanakkale gezisine 400'e yakın öğrenci katıldı. Otobüslerle ilçeden ayrılan öğrenciler, başlarında rehber öğretmenleriyle iki gün boyunca Çanakkale'yi gezme imkânı buldu.
Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, belediye olarak tarihin daha iyi anlaşılması, yaşanan zorlukların idrak edilmesi, birlik ve beraberlik ruhunun pekiştirilmesi amacıyla dört yıldır lise son sınıf öğrencilerini Çanakkale gezisine götürdüklerini söyledi.
Amaçlarının, milletin kurtuluş mücadelesi verdiği, birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun yükseldiği, her karışı şehit kanıyla sulanan Çanakkale Savaşları'nın gerçekleştiği toprakları görerek yaşananları daha iyi anlamalarını sağlamak olduğunu ifade eden Öztekin, 'Dört yıldır lise son sınıf öğrencilerimizi Çanakkale gezisine götürüyoruz.
Öğrencilerimizden geri dönüşüm çok güzel. 400'e yakın öğrencimiz Çanakkale ruhunu yerinde yaşıyor ve bu toprakların vatan olması uğruna yaşananları daha iyi anlıyorlar.' dedi.1231 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47