• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13268.1652
Euro9.67099.7097
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret118413
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

FİNİKE DEVLET HASTANESİNDE 14 MART TIP BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde 14 Mart Tıp Bayramı olarak kutlanmaktadır. Finike Devlet Hastanesi’nde de Tıp Bayramı kapsamına bir dizi etkinlik düzenlenmiştir. Hastane yönetimi tüm çalışanlarına bu günde karanfil dağıtarak güne başlamıştır. Öğle yemeğinde ise özel bir menü oluşturulup personelle topluca yemek programı yapılmıştır. Bu programın hemen ardından canlı müzik ile hastane çalışanları doyasıya eğlenmiştir. Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi müzik kulübünce birbirinden güzel onlarca şarkı ile sağlık çalışanları güzel bir gün geçirmiştir. Ayrıca hizmetinin 30. Yılını tamamlayan hastane çalışanlarına hastane başhekimi Op. Dr. Yücel KURT tarafından emekleri için kendilerine teşekkür belgesi verilmiştir. Programa Finike ilçesinde görev yapan aile hekimleri ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Siyami Kotan da katılarak tüm ilçe sağlık çalışanlarının kaynaşması gerçekleşmiştir.
Hastane Başhekimi Op. Dr. Yücel Kurt programda yaptığı konuşmada ise şunları söylemiştir; “14 Mart Tıp Bayramı tüm sağlık çalışanlarının bayramıdır. Sağlık çalışanları son derece zor şartlarda çalışmasına rağmen, hastaları için elinden gelen tüm çaba, fedakârlık ve azimle çalışmaktadır. Bizlerin en büyük mutluluğu ise tedavi ettiğimiz hastaların küçük bir tebessümünü görmektir. Bu kutsal görevi yerine getiren tüm çalışma arkadaşlarıma emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Hastanemizi değerli ve güzel yapan siz sağlık çalışanlarısınız. Sağlık çalışanlarımızın en iyi şartlarda hizmet verebilmesi için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Hedefimiz çalışanı mutlu, hastası mutlu, hasta yakını mutlu bir hastane olmaktır”.
14 Mart Tıp Bayramı kapsamında; Finike ilçe kaymakamı Bahattin Alp ARSLANKÖYLÜ, bir çok kurum yöneticileri, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları Finike Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastane başhekimi ve çalışanlarının tıp bayramını kutlamışlardır.1108 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47