• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 30° 18°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.52643.5405
Euro4.13244.1489
Anket
Sizce Tarım sektörünün öncelikli sorunu nedir?
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret25571
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Spor Lisesine yeni spor alanları yapılacak

Kumluca’da bu yıl eğitim öğretime başlayan Spor Lisesi bahçesine, öğrenciler için yeni spor alanları kazandırılacağı bildirildi.
Kumluca Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Spor Lisesi Müdürü Ayhan Durukan, Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hakan Çataltepe ve Spor Lisesi öğrencileri Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.
Ziyarette Spor Lisesi hakkında bilgi veren okul müdürü Ayhan Durukan, 2016-2017 yılı eğitim öğretim döneminde eğitime başlayan okulda şu anda 16 öğrenci bulunduğunu söyledi.
Gelecek yıldan itibaren bu sayının en az 100 olacağını belirten Durukan, amaçlarının spor lisesinin ilçede tercih edilir bir okul haline getirmek olduğunu belirtti. Bu amaçla bazı çalışmaları bulunduğunu kaydeden Durukan, “Okulumuz henüz yeni bir okul ve bazı eksiklerimiz var. Bu eksiklerimizi zamanla gidermeye çalışıyoruz. İnşallah gelecek yıldan itibaren öğrenci sayımızın da artmasıyla, okulumuz sadece Kumluca’da değil, bölgemizde tercih bir okul haline gelmiş olacak.” dedi.
Öğrencilerin sportif etkinlikleri ve bazı derslerini uygulamalı olarak yapabilmeleri için okul bahçesinde spor alanlarına ihtiyaç duyduklarını kaydeden Durukan, bu konuda da belediyenin desteğini beklediklerini bildirdi.
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Spor Lisesi idareci ve öğrencilerine başarılar diledi. Spor Lisesinin yeni bir okul olması dolayısıyla eksiklerinin giderilmesi için belediye olarak yardımcı olacaklarını belirten Çetinkaya, yapılması planlanan spor alanları için de gerekli çalışmaları yapacaklarını bildirdi.
Ziyaret sonunda Kumluca Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya üzerinde isminin yazılı olduğu Spor Lisesi forması hediye etti.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   160 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47