• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.34927.3787
Euro8.92148.9571
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret113894
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

ATAY USLU KURUTULMUŞ PORTAKAL DİLİMİNİ, PORTAKAL CİBSİNİ TANITTI

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ internet üzerinden Finike Portakalı başta olmak üzere narenciye ürünlerini internet üzerinden pazarlayan genç Girişimci Mete Apaydın'ı ziyaret ettiler.
ANTALYA'NIN YERLİ MARKASI PORTAKAL BAHÇEM
Antalya Milletvekili Atay Uslu, Genç Girişimci Mete Apaydın'ın 4 yıl önce e-ticaret Yöntemiyle Finike Portakalını pazarlamaya başladığını, bugün her geçen gün piyasa değeri ve bilinirliği büyüyen bir marka oluşturduğunu belirterek, takdirlerini ifade etti. Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ziyaret dolayısıyla şunları söyledi: "Portakal Bahçem markası hem yöremizin ürünlerinin hem de yöremizin marka değerine de değer katıyor.
Mete Bey, Finike Ovasının muhteşem ürünlerini, portakalını, limonunu, turunçgillerini dalından tüketiciye aracısız ulaştırıyor, diğer yandan ev yapımı turunç ve portakal reçelleri, portakallı kurabiyeler üretiyor, internet üzerinden e-ticaret yöntemiyle pazarlıyor. Bir Antalya Markasının her geçen gün değer kazanması bizleri mutlu ediyor. PORTAKAL BAHÇEMDEN PORTAKAL CİPSİ....
Şimdi de yeni bir ürün geliştirmişler: "Kurutulmuş Portakal Dilimi" yani portakal cipsi. Dilimlenmiş portakallar hiç bir işleme tabi tutulmadan fırınlanıyor, kurutuluyor ve paketleniyor. Güzel bir tat. Portakalın kurutularak pazarlanması süreci yeni bir yöntem. Portakal Bahçem'e ve Genç Girişimci Mete Arkadaşıma başarılar diliyorum."
GENÇ GİRİŞİMCİYE VE FİNİKE PORTAKALINA DESTEK
Genç Girişimci Mete Apaydın, 4 yıldır internet üzerinden, e-ticaret yöntemiyle Finike portakalını pazarladığını, pazarlarının her geçen büyüdüğünü ifade etti. Apaydın, "Hedefim Finikemizin de, güzel portakalının da tanıtımını yaparak marka, pazar ve değer oluşumuna katkı sunmaktır." dedi.
Mete Apaydın, Portakalbahcem.com markası ile hem -mevsimine göre- Portakal, mandalina, nar, kamkat gibi taze meyveleri hem de ev yapımı narenciye reçelleri, kurutulmuş portakal dilimleri, ev yapımı portakallı kurabiye gibi yerel üretim doğal ürünleri adrese teslim gönderiyor.
Taze meyveler dalından toplanıp günlük kargoyla teslim ediliyor. Genç girişimcinin e-ticaret için oluşturduğu, portakalbahcem.com internet sitesi de ödüllü çok güzel bir site.
PORTAKAL'DA YENİ ÜRÜN YENİ TAD
Ziyaretin sonunda Milletvekili Atay Uslu, ilçe başkanı Osman Aladağ, ilçe başkan yardımcısı Emin Madenci ve beraberindekiler portakal, mandalina cipsinin, kurutulmuş nar tanesi gibi ev yapımı ürünlerin tadına baktılar ve çok beğendiklerini ifade ettiler.
1464 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47