• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.34927.3787
Euro8.92148.9571
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret113894
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Elmalılı kadınlara saunalı havuzlu kültür merkezi

Başkan Türel’in, Elmalılı kadınlara sözünü verdiği, içinde kapalı havuz, sauna, fitnes salonu, derslikler ve toplantı salonlarının yer aldığı modern kültür merkezi projesi hayata geçiyor. Elmalı Kültür Merkezi tadilatı ve havuz yapım işi 28 Şubat’ta ihaleye çıkıyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı ziyaretinde Halk Eğitim Merkezi binasını baştan aşağı yenileyeceklerini belirterek, “Burayı kadınlarımıza yönelik mesleki eğitim kursları vereceğimiz bir yaşam merkezi haline getireceğiz. Kadınlara özel bir havuz da bulunacak. Antalya’daki Kadınlar Plajı’na gidemeyen Elmalılı kadınlarımız burada serinleyecek” müjdesini vermişti. Başkan Türel’in Elmalılı kadınlara verdiği bu söz gerçekleşiyor. Büyükşehir Belediyesi, Elmalı Kültür Merkezi tadilatı ve havuz yapım işini 28 Şubat’ta ihaleye çıkarıyor.
ÜZERİ AÇILIR KAPANIR HAVUZ
Proje kapsamında Elmalı Halk Eğitim Merkezi ve çevresi, baştan aşağı yenilenerek modern bir kültür merkezine dönüştürülecek. Yaklaşık 8 bin metrekare alana sahip olacak Elmalı Kültür Merkezi, Elmalılı kadınların sosyal hayatına renk katacak. Mesleki eğitim kurslarının verileceği merkezde fitness ve aerobik salonu, buhar odası, sauna, derslikler, seminer alanı ve taziye kabul günü salonu yer alacak. Merkeze üstü açılır kapanır bir de yüzme havuzu yapılacak. Elmalılı kadınlar yaz aylarında havuzda serinleyebilecek.1217 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47