• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 25° 13°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.71744.7363
Euro5.52015.5422
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret46956
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Başkan Çetinkaya, özel hastane inşaatında incelemelerde bulundu

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, ilçede inşaatı devam eden özel hastane inşaatında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, ilçede yapımı devam eden özel hastane inşaatında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Hastane inşaatının hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden hastane sahiplerinden Dr. Galip Öztekin, hedeflerinin hastaneyi Haziran ayında hizmete açmak olduğunu söyledi.
Şuanda inşaatın kaba bölümlerinin tamamlandığını, ince işçilik, iç dizayn ve tıbbi cihazların temini konusunda yoğunlaştıklarını kaydeden Öztekin, “Hastanemiz tamamlandığında, 150 yatak rezervli, modern bir yapıya sahip olacak. Antalya’nın batısında en büyük ve modern bir özel hastane. İnşallah hedeflediğimiz sürede tamamlayarak, Kumluca başta olmak üzere, diğer ilçelerdeki hastalarımızın hizmetine sunarız.” dedi.
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da sağlık alanında ilçede yeni yatırımlar yapılmasının kendilerini sevindirdiğini, bu yatırımların başında da özel hastane inşaatı ve gelecek yıl öğrenci alacak Sağlık Bilimleri Fakültesi olduğunu söyledi.
Özel hastanenin sadece Kumluca değil çevre ilçelere de hizmet verecek konumda olduğunu vurgulayan Çetinkaya, “Özel hastanemizin donamımı konusunda edindiğimiz bilgiler, bizleri çok mutlu etti. Özellikle hastane bünyesinde bulunacak yoğun bakım ünitesi, değişik branşlardaki tedavi üniteleri, bölge insanımıza büyük fayda sağlayacak. Ben bu konuda büyük yatırım yapan hastane sahiplerine teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda, ilçemiz diğer alanlarda olduğu gibi sağlık alanında da marka bir ilçe olacak.” dedi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   261 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47