• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.15437.1829
Euro8.48008.5140
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret102648
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

KUMBEK öğrencilerine, yerli malı sürprizi

Kumluca Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa açılan üniversite sınavlarına hazırlık kursuna katılan öğrencilere, yerli malı sürprizi yapıldı.
Kumluca Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa açılan Kumluca Eğitim Kurumlarında (KUMBEK) üniversite sınavlarına hazırlık eğitimi gören öğrencilere, Halk Eğitim Merkezi Aşçılık ve Pastacılık Kursiyerleri tarafından hazırlanan yiyeceklerle, yerli malı sürprizi yapıldı.
KUMBEK’te gerçekleştirilen yerli malı etkinliğine Kaymakam Polat Kara, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Devlet Hastanesi Başhekimiz Ayşegül Alkan, Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Seyran, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yusuf Tekdemir, Gençlik hizmetleri Spor İlçe Müdürü Erol Koca, kurum öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.
Etkinlikte konuşan Kumluca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yusuf Tekdemir, 2016-2017 eğitim öğretim yılı başında Kumluca Belediyesi ile yaptıkları ortak protokolle, üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için kurs açtıklarını, şu anda sekiz ayrı şubede yaklaşık 200 civarında öğrencinin bu kurslara katıldığını söyledi.
Bugün de yerli malı haftası dolayısıyla, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü aşçılık ve pastacılık kursiyerleri tarafından hazırlanan yiyecek ve içeceklerle KUMBEK’te eğitim gören öğrencilere sürpriz yapmak istediklerini ifade eden Tekdemir, bu sayede hem aşçılık ve pastacılık kursiyerlerinin yaptıkları ürünleri sergileme, hem de üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerle hoşça vakit geçirmeyi arzuladıklarını belirtti.
Konuşmanın ardından Kaymakam Polat Kara, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve diğer protokol üyeleri KUMBEK sınıflarını gezerek, öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin eğitimleri hakkında bilgi alan protokol üyeleri, üniversite sınavlarında öğrencilerden başarı beklediklerini bildirdi.490 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47