• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.15437.1829
Euro8.48008.5140
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret102647
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Eğitime yaptığımız yatırım, geleceğimize yapılan yatırımdır

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, eğitime yapılan yatırımların, geleceğe yapılan yatırımlar olduğunu söyledi.
Mavikent Durali Yazıcı İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Kurtdoğmuş, mahalle muhtarı Adem Karataç ve bir grup öğrenci velisiyle birlikte Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret ederek, okullarındaki sıkıntıları anlattı ve başkan Çetinkaya’dan destek istedi.
Okul aile birliği olarak öğrencilerinin daha iyi şartlarda eğitim almasını istediklerini bu konuda bazı ihtiyaçları kendi imkanlarıyla karşıladıklarını ifade eden Kurtdoğmuş, ancak bazı konularda da belediyenin yardımına ihtiyaç duyduklarını belirtti.
Öğrencilerin okula geliş gidişlerinde trafik güvenliği açısından okul önüne kavşak ve kasis istediklerini kaydeden Kurtdoğmuş, “Ayrıca okul bahçemizin düzenlenmesi, öğrencilerin oturabileceği oturma masaları ve kamelya istiyoruz. Çocuklarımızın oyun oynayabilecekleri oyun parkı ve mini halı saha yapılabilirse çok daha iyi olacak. Bu konularda sizlerin de desteğini bekliyoruz.” dedi.
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, okul aile birliği başkanı ve öğrenci velilerine teşekkür etti. Belediye olarak imkanları dahilinde tüm eğitim kurumlarına ellerinden gelen desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini ifade eden Çetinkaya, talepleri değerlendireceklerini söyledi.
Çetinkaya, “Eğitime yaptığımız yatırım, geleceğimize yapılan yatırımdır. Bende bir eğitimciyim, eğitimin zorluğunu imkanların yetersizliğini biliyorum. Ancak sizlerin de çocuklarınızın eğitimine gösterdiğiniz ilgi beni ayrıca memnu etti. Hep birlikte el ele vermemiz halinde, eğitimli, ülkesine, milletine faydalı bireyler yetiştireceğimize inanıyorum. Sizlerin taleplerini de imkanlarımız dahilinde yerine getirmeye çalışacağız.” dedi.505 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47