• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.50398.5380
Euro10.041310.0815
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret126333
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Adrasan’da çevre yolu açma çalışmaları başladı

Kumluca’ya bağlı Adrasan Mahallesinde Kumluca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından çevre yolu açma çalışmaları devam ediyor.
Kumluca Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından, Adrasan Mahallesi ile Mavikent Mahallesini birbirine bağlayacak çevre yolu çalışmaları devam ediyor. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, bilgi aldı.
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Adrasan çevre yolunun açılmasının Adrasan’ın değerini arttıracağını belirterek, açılan yolun Adrasan ve çevre mahallelerin Antalya ve Kumluca’ya alternatif ulaşımına da katkı sağlayacağını söyledi.
Yaklaşık 1,5 kilometre uzunluğundaki yolun 20 metre genişliğinde olduğunu ifade eden Çetinkaya, “Çevre yolunun açılmasıyla, Mavikent ve Yeşilköy Mahallelerinin Adrasan’a ulaşımı kolaylaşacak. Bu yol aynı zamanda alternatif bir ulaşım olacağı için ihtiyaç olan bir yoldu. Aynı zamanda bu yol çalışması dolayısıyla mahallede bulunan imar yollarının da açma çalışmalarını yapılıyor. Yaklaşık bir ay sonra genel anlamda yol açma çalışmasının tamamlanmasını hedefliyoruz.” dedi.1469 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47