• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04276.0670
Euro6.55046.5767
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret92529
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

EMEKLİLERİN SAĞLIĞI MEDICAL PARK ANTALYA’YA EMANET

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Türkiye Emekliler Derneği Antalya Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.
Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nde gerçekleşen imza töreninde Türkiye Emekliler Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Tezcan, İdari Sekreter Mehmet Akkoca, Mali Sekreter Mustafa Ali Akdaş, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Seçil Turhan Çavuşoğlu yer aldı.
İmzalanan protokolden sonra duygularını dile getiren Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, “Emeklilerimiz; bu ülkeye katkıda bulunmuş, zamanın çalışan ve üretenleridir. Biz de bugün çalışanlar olarak, öncelikle emeklilerimizi düşünmemiz gerekiyor. Emeklilerimize bir katkı yapabildiysek; ne mutlu bize. İndirim sözleşmemizin her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.
“ÜYELERİMİZE KATKIDA BULUNMAK İSTEDİK”
Emekliler Derneği Antalya Şubesi’ne kayıtlı üye ve ailelerine sosyal destekte bulunmak amacıyla Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’yle sağlık protokolü imzaladıklarını belirten Türkiye Emekliler Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Tezcan ise şunları söyledi: “Öncelikle temsil ettiğimiz emekliler adına, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’ne teşekkür ederiz. Ne emeklilerimiz hasta olsun ne de Allah hastanelerimizi eksik etmesin. Derneğimize kayıtlı tüm üyelerimizi ve ailelerini kapsayan bu sözleşmeyle üyelerimize katkı olmak istedik.”467 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47