• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.15437.1829
Euro8.48008.5140
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret102647
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Özel öğrenciler, özel geziyle ödüllendirildi

Kumluca Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Kumluca Belediyesi tarafından desteklenen “Güvenli hayat ve güvenli gelecek için çocuk ve gençler sosyal koruma ve destek programı” (ÇOGEP) projesi kapsamında özel öğrencilere yönelik Anıtkabir gezi programı gerçekleştirildi.
Kumluca Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından yürütülen ve Kumluca Belediyesi ile çeşitli sivil toplum örgütleri tarafından desteklenen, “Engel siz olmayın yeter” projesi kapsamında, Sarıcasu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinde eğitim gören 21 öğrenci ve aileleri için Anıtkabir, Nevşehir ve Konya gezisi düzenlendi.
Geziye katılan öğrenciler ilk önce Ankara’da Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesini ziyaret etti. Burada Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz tarafından misafir edilen özel öğrenciler, daha sonra Nevşehir’e geçerek Ürgüp, Göreme ve Avanos’u geziler.
Son olarak Konya’yı gezen öğrencilerin gezisi iki gece üç gündüz sürdü. Öğrencilerle birlikte aileleri ve okul idarecilerinin de katıldığı gezi programı süresince öğrencilere Kumluca Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Bürosu görevlileri de eşlik etti. Geziye katılan öğrenci velileri, proje kapsamında daha önce de çeşitli etkinliklere katıldıklarını, çocuklarının mutluluğu için yapılan bu etkinliklere destek veren katkı sağlayan herkese teşekkür ettiklerini bildirdiler.416 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47