• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.34927.3787
Euro8.92148.9571
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret113895
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Başkan Çetinkaya’ya TFF’den plaket

Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya futbola verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, beraberinde Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Mustafa Mutlu ve Futbol İl Temsilcisi İsmail Şener ile Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, kendisinin yeni göreve geldiğini ve Akdeniz Bölgesinde futbol altyapısı ve spor etkinliklerinin arttırılması adına değişik çalışmalarda bulunduklarını söyledi.
Bu çalışmalar kapsamında ikinci ziyaretini Kumluca Belediyesine gerçekleştirdiğini ifade eden Köksalan, “Sayın başkanım, sizlerin de amatör futbola ve spor verdiğiniz destekleri takip ediyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte daha güzel ve başarılı hizmetleri hep birlikte yapmaya çalışacağız. Sizin spora ilginiz ve desteğiniz, bizleri de mutlu ediyor. Bu desteklerinizin sürmesini, bizlerinde üzerime düşen görevler varsa yapacağımız belirtmek isterim.” dedi.
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan’a yeni görevinde başarılar diledi. Kumluca Belediye Başkanı olarak görevde bulunduğu günden bu yana her zaman spora elinden gelen desteği vermeye çalıştığı ifade eden Çetinkaya, her işte olduğu gibi sporda da altyapının önemli olduğunu vurguladı.
Bu konuda Kumluca Belediyespor olarak son iki yıldır altyapıya önem verdiklerini kaydeden Çetinkaya, “İlçemizde futbol ve güreş öne çıkıyor. Diğer spor branşları bireysel olarak yapılıyor. Özellikle yaz aylarında açtığımız spor okullarıyla gençlerimize hem spor yapma imkanı, hem de yeni yeteneklerin ortaya çıkmasını amaçlıyoruz. Bu yıl Kumluca Belediyespor yeninden amatör ligde mücadele etmeye başladı. Belediye olarak futbola ve güreşe elimizden gelen desteği sağlıyoruz.” dedi.
Konuşmaların ardından Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya spora verdiği desteklerden dolayı plaket verdi. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’da misafirlerine Kumluca’nın simgesi Kalekule maketi hediye etti.1588 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47