• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.15437.1829
Euro8.48008.5140
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret102648
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

ATAY USLU’DAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

Bugün, Millet olarak istiklalimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz büyük mücadele olan Kurtuluş Savaşımızı zafere ulaştırmamızın ardından kurduğumuz Cumhuriyetimizin 93. yıldönümüdür.
81 ilimizde ve dünyanın dört bir yanında yaşayan tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.
600 yıllık bir cihan devletinin mirası üzerinde yükselen genç Cumhuriyetimizi, Mustafa Kemal Atatürk’ün veciz bir şekilde ifade ettiği 'muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma' mücadelesini, ilk günkü heyecanla ve azimle sürdürüyoruz.
Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti, sadece kendi vatandaşlarının değil, aynı zamanda bölgemizdeki ve dünyadaki tüm mağdurların, mazlumların, soydaş ve kardeş toplulukların da umut kaynağıdır.
KAHRAMANLIĞIMIZA 30 AĞUSTOS, 23 NİSAN, 29 EKİM, 15 TEMMUZ VE TARİH ŞAHİTTİR
Bu güzel Millet, Milletimiz milli iradesine, bağımsızlığına hep sahip çıkmıştır, geleceği için çalışmış, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmuştur. Fedakârlığa ve Milletimizin başarısına 30 Ağustos, 23 Nisan, 29 Ekim, 15 Temmuz ve nice kahramanlıkların yazıldığı tarihimiz şahittir.
Milletimiz; tarihimiz boyunca karşı karşıya kaldığımız en büyük ihanetlerden biri olan 15 Temmuz gecesindeki hainlere de birbirine kenetlenerek canı pahasına geçit vermemiştir.
Aziz Milletimiz 15 Temmuz’da kahramanlığı ve birliği ile; demokrasisine ve milli iradesine yönelik tehditlere son nefesine kadar sahip çıkacağını tüm dünyaya göstermiş ve bundan sonra da göstermeye devam edecektir.
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılına, hem 2023 hedeflerimize ulaşmış, içimizdeki hainleri temizlemiş, ayağındaki prangalardan kurtulmuş, hem de birliğimizi, beraberliğimizi en üst seviyeye çıkarmış olarak gireceğimize yürekten inanıyorum. Bu duygularla, Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, şükranla yâd ediyorum.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.538 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47