• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.15437.1829
Euro8.48008.5140
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret102647
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

ATAY USLU ÖĞRENCİLERİ TBMM'NDE MİSAFİR ETTİ

Antalya Muratpaşa Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi öğrencileri, okul müdürü Haydar Yıldırım ve öğretmenleri, Ankara'ya yaptıkları gezi programı kapsamında TBMM'ni ziyaret etti.  Antalya Milletvekili Atay Uslu öğrencileri TBMM'de misafir etti.
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu’yu ile birlikte TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman’ı ziyaret ettikten sonra birlikte Meclis'in Genel Kurulunu ve diğer bölümlerini gezdiler.
Antalya Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi öğrencilerini TBMM’de misafir eden AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu öğrencilere TBMM’ni gezdirerek meclis hakkında bilgiler verdi.
GENÇLER BOMBALANAN MECLİSTEN ETKİLENDİLER
15 Temmuz Darbe girişimi sırasında bombalanan yerleri öğrencilere gösteren Atay Uslu “ Milletimize, demokrasimize ve Millet İradesinin Kalbi olan Gazi Meclisimize karşı yapılan bu alçakça saldırının unutulmaması için fiziksel tahribatlar onarılmayarak müzeye dönüştürüldüğünü ifade etti.”
Anadolu Lisesi öğrencileri Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu'ya  teşekkür ederek, çok önemli ve unutamayacakları bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ettiler. Özellikle TBMM'de bombalanan yerleri gördüklerinde çok etkilendiklerini, darbe teşebbüsünün ne kadar hain bir eylem olduğunu çok daha iyi anladıklarını ifade ettiler.
TBMM BAŞKANI ANTALYALI GENÇLERİ KABUL ETTİ
Meclis turunun ardından öğrencileri, öğretmenlerini ve Milletvekili Atay Uslu'yu TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman kabul etti. Öğrenciler ile yakından ilgilenen Meclis Başkanı onlara TBMM’nin önemini anlatarak;  gençlere, onlara düşen görevleri hakkında tavsiyelerde bulundu. Ardından toplu fotoğraf çekiminin ardından İsmail Kahraman öğrencilere meclis hatırası olarak hediye taktim etti.
GENÇLER YÖNETİME VE TBMM'NE ISINDILAR!
Meclis Başkanının ziyaretinin ardından Genel Kurul çalışmalarını yerinde görmek için genel kurul izleyici salonunun localarından millet vekillerinin genel kurul çalışmalarını bir süre takip ettikten sonra ziyaretlerini sonlandırarak meclisten ayrıldılar..559 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47