• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.30957.3388
Euro8.65038.6850
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret103248
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

Elmalı'da Atık Tekstil Ürünleri Geri Kazanılacak

Elmalı Belediyesi ve Yeşil Çevre firması arasında imzalanan protokolle ilçe genelinde atık ürünleri toplanarak hem geri dönüşümü kazanılacak hem de çevre ve doğanın korunması sağlanacak.
Elmalı Belediyesinde gerçekleştirilen imza protokolü sonrası konuşan Belediye Başkanı Ümit Öztekin, belediye olarak çevre ve doğanın korunması, atık tekstil ürünlerinin geri dönüşümünü sağlayarak ekonomiye kazandırılması amacıyla protokol imzaladıklarını söyledi.
Protokol kapsamında ilçenin değişik yerlerine atık ürünlerin toplanacağı kumbaraların yerleştirileceğini ifade eden Öztekin, "Bunun yanında okullarımızda da bilgilendirme ve tanıtım çalışması yaparak çocuklarımıza atıkların geri dönüşümü bilincinin yerleşmesine katkı sağlanacak. Ayrıca evlerimizde kullanılmayan ihtiyaç fazlası ürünlerin geri dönüşümü, çöpe giden atıkların geri kazanımı hem ekonomik anlamda hem de çevrenin korunması anlamında katkı sağlayacaktır. Ben bu konuda vatandaşlarımızın da duyarlılık göstermelerini istiyorum." dedi.
Konuşmanın ardından Elmalı ilçesinde tekstil ve diğer giyim ürünlerinin geri dönüşümünü sağlayacak projeyi Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin ve Yeşil Çevre firması yetkilileri birlikte imzaladı.448 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47