• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.15437.1829
Euro8.48008.5140
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret102648
Linkler

İletişim 0-535-447 46 47www.finike.com.tr / www.kumluca.com.tr

Finike ve Kumluca çevresinden doğru haberler

ÖMER ÖZDEMİR’ İN BASIN AÇIKLAMASI

Tüzügün 52. Ve 54. Maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden Başkanlık Divanı tarafından tüzüğün 34. Maddesine göre Finike İlçe Yönetim Kurulunun feshine karar verilmiştir.Devlet Bahçeli Genel Başkan ve Şef Kat Çetin Teşkilat İşleri Sorumlusu imzalı yazı ile görevimiz sona erdi.
Öncelikle birlikte görev yaptığımız iki genel seçim çalışması yapmış, fedakarlığı çalışkanlığı ile kendilerini davamıza adamış Yönetim Kurulumuzun Asil ve Yedek Değerli Üyelerine , Belediye Meclis Üyesi Grup Başkanım Ertürk YAZAR ve Üyelerimiz İsmail İsen, Necmettin Nazlı, Arif Çetin, Fatih Veziroğlu, Recep Özkaya, Faruk Çetinkaya ya çalışmalarımızda verdikleri destek ve Partimizi en iyi şekilde temsil ettikleri, Finikemize sundukları katkılar için teşekkürlerimi sunuyorum.Partimizin olmazsa olmaz çilekeş Kadın Kolları Yönetim Kurulu Önceki ve mevcut Başkan ve üyelerine,Partimizin Çok muhterem delegelerimize ve üyelerine en içten şükranlarımı saygılarımı sunuyorum. Fedakarlık ve katkıları için haklarını helal etmelerini diliyorum. Bu dava için ne şehitler verildi onca insanlarımız hapislerde çürüdü. Ben de davam için bir katkı sunduysam helalı hoş olsun.
Aslında görevimiz yeni başlıyor ;
Demokrasi içinde mutlu, sağlıklı, gelecekten emin çocuklarımızın en iyi şekilde eğitildiği, adaleti ile bilgi üretimi ile bilgi toplumu olmayı çoktan halletmiş bir Türkiye özlemi içinde çalışacağız.
Dünyaya nizam verme ülküsü yerine üyelerine gözdağı verme,
Yarış yerine çatış isteme,
Hizmet etme varken hezimete destek verme
Geleceği okuma yerine meydan okuma
Geleceği okuma yerine canına okuma yanında iktidara dost olan, güven veren üyelerine korku ve tehdit sunan bir organizasyon içinde olmayacağız.Yıllarca ne öldürdünüz Ne güldürdünüz Yıllarca süründürdünüz. Artık ülkücülerin de gülmeye hakkı var.Türk insanının da yönetmeye ihtiyacı var.
Yıllardır yapılan yanlışlar, ben bilirim anlayışı, vatandaşların derdiyle dertlenmeyenler hata üstüne hatalar sebebiyle maalesef silgi kalemden önce bitmiştir. On binlerce ülküdaşımız küskünler ordusu oluşturmuştur.Bizleri yetiştiren Muharrem Şemsek gibi değerlerimiz, Doğunun Başbuğu ünvanını kazanmış şahsiyetimiz nerededir ? Herkes hatalıdır ? Her konuşan yanlıştır ? Ne zaman kendinizi bizlerin yerine koyacaksınız ? Ne zaman vatandaşın çektiklerini bileceksiniz ?
Muhtemel bir gelecek yerine istenilen bir gelecek istiyoruz. Gelecek kaliteli yönetimle gelecek anlayışı içindeyiz.İktidar olacağız.Bu duygu ve düşünceler içinde;
Finike'de yaşayan insanlarımıza, basınımızın değerli temsilcilerine sevgilerimizi saygılarımızı sunuyorum.542 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İletişim: 0-535-447 46 47